קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן
אם אתם זקוקים לשירות קייטרינג יוצא מגדר הרגיל לאירוע שבת חתן, הזמינו אותנו ובחרו את התפריט בהזמנה אישית מתוך מגוון רחב של מאכלים קולינריים. אנו משרתים אל כל סוגי הלקוחות: לקוחות של אולמות וגני אירועים, לקוחות שחוגגים בביתם או לקוחות שחוגגים במקום חיצוני בלתי רשמי כמו הג'ימבורי השכונתי או השטח הפתוח. אנו מבצעים את עבודתנו בתור ספק קייטרינג לשבת חתן על הצד הטוב ביותר גם מבחינת הכנת המזון וגם מבחינת הגשתו בפועל.
 
עובדים עם מזון כשר בלבד
אנו מצטיידים מדי שנה בתעודות כשרות, ומשווקים רק מזון כשר. אנו מפרידים את הכלים שלנו, עושים הגעלת כלים בפסח, מסמנים כל כלי וכלי מבחינת סוג המזון שאנו רשאים להכין ולהגיש בתוכו, וכמובן עובדים עם חומרי גלם כשרים ומאושרים בלבד. כאמור, התעודה שמעידה על נושאים אלה, היא תעודת הכשרות, מתחדשת כאן מדי שנה בשנה.
 
עובדים תחת אישור משרד הבריאות
אנו מצוידים ברישיון ממשרד הבריאות למכירת מזון. רישיון זה מחודש אף הוא מדי שנה, ואנו מוסרים לפקידי המשרד מידע על אחזקת פריטי המזון שלנו ועל מצב המזון בקייטרינג. מאז ומתמיד קיבלנו OK לאישורים שלנו ולא נמצאנו בהקפאה על ידי המשרד. משרד הבריאות מכיר בנו כקייטרינג וותיק ואחראי. אנו מיישמים את שאנו מדווחים בפועל, שומרים היטב על כל פריט מזון ודואגים לחלקו כשהוא טרי ורענן.
 
מספקים פריטי מזון מקוריים
אנו מספקים פריטי מזון מקוריים מתוצרתו, לצד פריטי מוכרים. הכל נעשה כאן בקייטרינג שלנו על ידי השפים והטבחים. תוצרת זו, בין אם מקורית היא ובין אם היא מאכל ידוע, מצורפת לתפריטים שלנו. כשאתם תבואו תבדוק אותם לא תמצאו הכחדת מידע, אלא כל כל פריטי המזון שנמצאים באמתחתינו. אתם עומדים להיווכח כי הפריטים רבים, ולעתים תמצאו חלקים מתפריט אחד שתרצו כי ישולבו עם חלקים מתפריט אחר. מטעמי כשרות הדבר לא תמיד אפשרי, אך אנו מחויבים לבדוק כל בקשה שתעלו בפנינו. פריטי המזון שלנו יוגשו כפי שהבטחנו לכם, באופני הגשה שסוכמו אתכם מבעוד מועד ללא הפתעות.
 
זקוקים למידע נוסף על קייטרינג לשבת חתן? פנו אלינו לכל הפרטים שאתם זקוקים להם טרם ההזמנה!