קייטרינג במרכז

במאמר זה נספק עבורך מידע על שירות קייטרינג במרכז. חשוב להבין שבמרכז יש שני סוגים עיקריים של קייטרינג המתחלקים לשתי רובריקות אשר יכולות להיות ברות השוואה במגוון נושאים: הקייטרינג הכשר מול הקייטרינג הלא כשר, הקייטרינג הטבעוני מול הקייטרינג הבשרי, הקייטרינג עם מוצרי החלב מול קייטרינג נטול מוצרי חלב, ועוד. חשוב להבין כי באיזור כה רחב דעות כמו אזור המרכז, תמיד נושא הקייטרינג יהיה נושא שיש לו גם אוביקט הופכי כלשהו, ולכן עלייך לדעת בבירור מה האופי של האירוע ולהפעיל את השירות המתאים של קייטרינג במרכז לפי ידיעה זו. במאמר זה נביא מספר דוגמאות של קייטרינג במרכז תוך הדגמה מתי יש להזמין סוגים מסויימים של קייטרינג:
 
קייטרינג בשרי
מתאים בעיקר לאוהבי הבשר, ולאנשים המתעניינים בבישול אומנותי. קייטרינג בשרי מתאים מאד לאירועים עסקיים בהם מעורבים קהלים גדולים של אנשים מחברות מסחריות שונות. קייטרינג זה מאפשר הן לחובבי הבשר והן לצמחוניים להזמין מנות שמתאימות להם: בשר מול סלטים, למשל. שירות קייטרינג במרכז המהווה את ספינת הדגל של קייטרינג זה הוא קייטרינג אסאדו המתמחה בצליית הבשר על גחלים והגשתו ברמות עשייה שונות.
קייטרינג טבעוני
קייטרינג על טהרת האוכל הצמחי והקטניות, ובשילוב תחליפי בשר וגבינות כמו טופו, סייטן ופטריות פורטבלו גדולות. קייטרינג מסוג זה מתאים לאוכלוסייה הטבעונית. על הקונטיינרים של מאכליו יצויין ברבים מן המקרים הכיתוב VEGAN FRIENDLY אולם הדבר אינו מחייב את כל חברות הקייטרינג הטבעוני. קייטרינג במרכז מסוג כזה נעשה מאד פופולרי בשנים האחרונות בייחוד מאז ביקורו של גורו הטבעונות גארי יורופסקי בישראל בעבר הקרוב.
 
קייטרינג כשר
קייטרינג מסוג זה מתאים לציבור המסורתי והדתי. הוא משלב בתוכו בשר כשר יחד עם מגוון סלטים, ומאכלים המבוססים על קטניות. קייטרינג זה משמש בדרך כלל עבור חתונות ואירועי שרד רשמיים מטעם המדינה, שכן מחלקת המדינה מחייבת את השרים וראשי יחידות הסֵמֵך לצרוך קייטרינג כשר כאשר הם צורכים שירות קייטרינג במרכז או בכל אזור אחר בארץ.

אודות המחבר

השארת תגובה