קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה
במאמר זה תמצאו את הדרך המלאה להזמין שירות קייטרינג לבר מצווה בצורה יעילה. המאמר ידבר על סוגי תפריטים אפשריים ולאחר מכן ידון באופן ההגשה שלהם. חשוב לעקוב מקרוב אחר הכתוב במאמר זה על מנת שגם בבר מצווה של הבן שלך יהיה קייטרינג לבר מצווה אשר ייצור עבורך ועבור האורחים שלך חוויה בלתי נשכחת ובלתי מתפשרת:
 
בחירת המזון
חשוב לערוך סבב התייעצויות ביניכם לבין עצמכם במשפחה המצומצמת, ולהגיע לתובנות לגבי סוג המזון שיהי במסגרת קייטרינג לבר מצווה. לאחר מכן יש לדון מעט על המשפחה המורחבת ולשערך כמה אוכלוסיות מיוחדות יש בה: חולי צליאק, שומרי כשרות, וצמחונים וטבעוניים. כמו כן יש לקחת בחשבון רגישויות רפואיות כמו רגישויות ללקטוז המונעת צריכת מוצרי חלב. לפי חישוב זה יש להזמין משירות כמו קייטריניג לבר מצווה מספר מנות מיוחדות בהתאם לצרכים.
 
הבופה
הבופה יעמוד בכניסה לאירוע בר מצווה וישרת את האורחים באמצעות הגשה עצמית של מנות פתיחה. לאחר מכן הם יעמדו בתור בדלפקים – שם ימזגו מלצרים שיעמדו מאחוריהם מעט מנות חמות עבור האורחים. חשוב שהדבר יחולק על ידי אנשי הצוות על מנת לקיים מנסורציה ולמנוע מצב שהאוכל נגמר מהר מדי ולא מספיק לכל האורחים. במסגרת שירות קייטרינג לבר מצווה הבופה הוא המאורע הראשון שמתרחש שכן זו הדרך להיקלט באירוע, למסור את המתנות ולפגוש את שאר בני המשפחה.
 
ההגשה מהמלצרים
ההגשות תיערכנה במסגרת האירוע המרכזי באולם עצמו לאחר נשיאת נאומים שונים של חתן הבר מצווה ובני משפחתו. לאחר מכן ישבו המסובים סביב השולחן וייהנו משלל מנות קייטרינג לבר מצווה שיוגשו על ידי המלצרים. בדרך כלל תהיה בחירת בין מנה בשרית למנת דג, אך גם אם הוזמן שירות חלבי, צמחוני או טבעוני תהיה איזושהי דיכוטומיה בין שני סוגי מנות עיקריות שהסועדים יתבקשו לבחור מהן אחת. חוויה זו מקובלת בכל שירותי קייטרינג לבר מצווה ללא קשר לסוג הקייטרינג אשר הוזמן.

סיום השירות
סיום השירות יתבטא בהגשת קפה, תה ומספר מנות אחרונות. זה יקויים בסוף האירוע, ובתום שלב זה יחל צוות קייטרינג לבר מצווה לקפל את מרכולתו לקראת עזיבת האירוע. פרוצדורה זו לא נמשכת זמן רב ונעשית ביעילות ובקלות.