קייטרינג לימי הולדת

קייטרינג לימי הולדת
אם גם אתם מעוניינים להשביח את יום ההולדת שלכם, עשו זאת באמצעות קייטרינג לימי הולדת. אנו נוהגים לשרת, בדרך כלל, באירועים בינוניים ולעתים בגדולים, כמו למשל חתונות ואירועי מצווה. אם תזמינו עבור הילד שלכם קייטרינג לימי הולדת אתם מעלים את רמ האירוע, ויוצרים מציאות לפיה המזון באירוע יהיה איכותי, טעים וזהה לאירועים של גדולים. אם הילד שלכם אוהב ויודע להעריך אוכל טעים, זה בדיוק מה שמומלץ לעשות. כמובן שגם בימי הולדת של גדולים אנחנו נותנים שירות וגורמים לתחושת טיב אמתית עבור כל אורח ואורחת.
 
כיצד עובד קייטרינג לימי הולדת?
אנו נסכם אתכם מה יהיה התפריט על ידי הצגת מכלול התפריטים שלנו. אנו נאפשר לכם לבחור תפריט מוכן או להרכיב מחדש תפריט בהתאמה אישית על בסיס ערבוב של מספר מנות המצויות בתפריטים שונים. אנו נסכם אתכם על דרך ההגשה וזמני ההתמקמות והפינוי, ועל פי נתונים אלה נעבוד. אנו נתייצב באירוע שלכם לפני הזמן, נקים את העמדות ונבחן את טיבו של המזון. נעביר אותו לקונטיינרים, וניערך לקראת בואם של האורחים.
 
אלו פריטי מזון נהוג להגיש בהגשה עצמית?
מנות ראשונות, סלטים, מנות קרות המשמשות כמתאבנים, חטיפים, ועוד. פריטי מזון אלו מהווים רק את יריית הפתיחה לאירוע, ולכן הם נועדו רק להכניס בקלילות את האורחים לאירוע, ולא לספק להם מנות עיקריות. הפריטים שיוגשו בהגשה עצמית בדרך כלל לא יהיו פריטים ש- "ייחטפו" על ידי הקהל, ולכן ניתן להציבם ככיבוד, בעוד שמנות עיקריות יישמרו היטב וימוגנו מגניבות. הן יוצאו רק על ידי מלצרים או דיילים ויחולקו אך ורק על ידם.
 
אלו פריטי מזון יוגשו על ידי מלצרים ודיילים?
מנות עיקריות, קינוחים, וכל מנה אחרת שהיא מנה ממשית ולא משמשת רק כמתאבן או מנת פתיחה. מנות אלו הן ברובן מנות מקוריות שלנו ומקצתן מנות פופולריות, אך בכולן הושקעו מחשבה, עבודה קשה וחומרי גלם יקרים. לכן, המנות הללו יוגשו אך ורק על ידי המלצרים שלנו. הדבר ייעשה במתכונת שירותית מעולה כיאה לקייטרינג לימי הולדת.
 
רוצים לדעת עוד? למידע נוסף על קייטרינג לימי הולדת ניתן להיכנס לאתר שלנו ולהזמין אותנו לאירועיכם!