קייטרינג לחתונות

קייטרינג לחתונות
אם גם אתם מעוניינים למצוא שירותי הסעדה אטרקטיביים לחתונה שלכם, פנו אלינו! אנו בעלי ניסיון רב בניהול קייטרינג לחתונות, הכנתו והגשתו. אנו מפטלים גם בלוגיסטיקה של הקייטרינג, כלי האוכל ועמדות ההגשה, וגם מספקים מזון איכותי ומשובח בהתאמה אישית לאירוע שלכם. ניתן לבחור את התפריט מתוך מגוון לא קטן של רשימת תפריטים. במקרים מסוימים ניתן לשלב מנות ממספר תפריטי קיימים וליצור תפריט בהתאמה אישית שנבנה על ידכם.
 
בחירת סדר ההגשה
ניתן לבחור בין הגשה עצמית לבין מלצרים ודיילים שיגישו מגשי כיבוד או מנות אישיות לסועדים. ניתן לשלב בין 2 השיטות יחד, למשל לשלב הגשת עצמית בקבלת הפנים עם הגשה של מלצרים בחלק העיקרי של האירוע. ניתן להפוך את סדר ההגשה אם החלטתם שאתם מכוננים חתונה הפוכה. רק תאמרו לנו מה לעשות, ואנו נעשה זאת על פי מבוקשכם. אנו מקבלים הנחיות גם מחברות הפקות וגם ממתחתנים שהם הלקוחות הסופיים של האירוע.
 
בחירת התפריט
אל תחושו אשמים או מתחשבים מדי באורחים שלכם. חתונה מכילה מאות ולעתים אלפי אורחים, ואין לכם באמת שליטה על כל אחד מהם. לכן, מה שמומלץ הוא לבחור לבד את הקייטרינג, על פי טעמכם האישי וכמיהתכם לסוג מזון מסוים. יש לכם בקהל סועדים שסותרים את הבחירה? טבעונים? צמחוניים? רגישים לגלוטן? רגישים ללקטוז? הסירו דאגה מלבכם. אנו עובדים עם מודלים סטטיסטיים שנבנו על סמך ניסיון העבר שלנו, ונצטייד מראש בכמויות ראליות של מנות מיוחדות. את האחרונות נוכל לספק לאורחים החריגים.
 
אישורים רשמיים
אנו מחזיקים ברשיון למכור מזון מועם משרד הבריאות וכן בתעודות כשרות כל שנה. אנו מחדשים אישורים אלו כל אימת שהדבר נדרש, ועל כן מעמידים לרשותכם קייטרינג בתוקף, ללא חשש מעבירה כלשהי מצדנו. כמובן שאנו אכן מקיימים מה שכתוב בתעודות שלנו, מפרידים בשר מחלב, שומרים את המזון בהתקנים ייעודיים בלבד, ודואגים לשימור קפדני ביותר של חומרי הגלם שלנו בהתאם להנחיות משרד הבריאות. מתחתנים לא מעטים הזמינו אותנו ונהנו מאד גם מהמזון וגם מהשירות שסיפקנו להם מטעם ההנהלה ודיילי השירות.
 
פנו אלינו למידע נוסף על קייטרינג לחתונות. ניתן לצרוך מידע בנושא עלויות, הכנת האירוע והרכבת התפריט!