קייטרינג לאירוסין

קייטרינג לאירוסין
אם, בנוסף לחתונה, אתם עושים גם מסיבת אירוסין, זו העת להזמין קייטרינג לאירוסין! גם אם אתם עושים את המסיבה באזור בלתי רשמי ואפילו בשטח פתוח או בג'ימבורי, ניתן להזמין אותנו לעיבוי האירוע והפיכתו ללא פחות בלתי נשכח מאשר החתונה הצפויה לכם בקרוב. מאורסים רבים חגגו אתנו למרגלות הצוקים של חופי הים, ביערות, במועדוני הנוער השכונתיים, בדירות השכורות ובמקומות רבים אחרים בהם נערכו מסיבות אירוסין במתכונות שונות.
 
תכנון קייטרינג לאירוסין באותה רמה כמו של תכנונו בחתונה
אנו נשב אתכם, נפרוס בפניכם את כל התפריטים שלנו, נאפשר לכם לערבב חלק מהמנות שלנו עם מנות מתפריטים אחרים שאנו מציגים, ונפעל גם באמצעות דרכי הגשה שתתכננו עבורנו. ניתן להגיש מזון באמצעות מגשי כיבוד של דיילים, באמצעות מלצרים שיספקו מנות אישיות לכל סועד וכמובן – ללא השתתפותנו, על בסיס הגשה עצמית בלבד. בדרך כלל, קייטרינג לאירוסין יכלול אחת מהשיטות בשל היותה של המסיבה קצרה יותר מחתונה, אם כי היו לנו כמה מסיבות אירוסין בהן יושמו 2-3 משיטות ההגשה אחת אחרי השנייה (בדרך כלל – במנה הראשונה הייתה הגשה עצמית ובמנה העיקרית הייתה הגשה לשולחנות או על ידי מגשי כיבוד מטעם הדיילים).
 
קייטרינג לאירוסין על בסיס התאמה לאופי האירוע
אם האירוע שלכם בעל צביון מסוים (ערבי, לטיני, ישראלי, בסגנון חופי הים, בסגנון ירושלמי וכד') אנו מספקים בדיוק את המנות שיתאימו לאופי הזה. באירוסין, כשאתם עוד לא בחתונה הממשית, יש לכם זמן לשחק מבחינה אומנותית בכל נדבך באירוע, מפריסת הריהוט, כלה בבחירת הנגנים שלכם, וכמובן עד להתעסקות במזון שיוגש. כאשר האירוע כולו מחודד סביב אופי מסוים, נוצר קסם שקשה להסביר במילים מהו. לכן, אם יש לכם רעיון למסיבת אירוסין ספציפית כלשהי, מוטב להשתמש בשירותים שלנו להשלמתו.
 
העבודה המעשית במהלך האירוע
אנו נשרת אתכם כבעלי האירוע, וגם את האורחים שתזמינו. בשל ניסיוננו הרב עם סועדים של לקוחות, אל תיבהלו אם תגלו שיש לכם לקוחות שצורכים מנות שונות משלכם, למשל טבעונים, צמחוניים, לא אוכלים לחם, לא שותים חלב, וכד'. אנו נספק עבורם מנות מזון מיוחדות על פי תכנון סטטיסטי מוקדם, שייקבע על סמך הניסיון שלנו. בתום האירוע, אנו נפנה מהשולחנות, ננקה את החלל ונשאיר אותו נקי כפי שקיבלנו אותו.