קייטרינג חלבי לאירועים קטנים

שירותי הסעדה בלעדיים לאירועים קטנים מציעים לכם מגוון רחב של מנות חלביות מקוריות וטעימות. אם גם אתם זקוקים לשירותו של קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, זה הזמן לצרוך שירותי הסעדה טובים באמת שישרו בכם טעם של עוד. אצלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות ההסעדה הכי מקוריים והכי טעימים!
 
תפריט לחובבי השוקולד
ממולאי שוקולד על בסיס בצק, מאכלי שוקולד גולמיים, עוגות חמות וקרות, מאכלי שוקולד בתוספת גלידה – ואפילו מנות עיקריות בהן השוקולד משמש ככלי לתיבול. כל אלו יהיו מנת חלקכם באירוע טעים ומפנק במיוחד!
 
תפריט לחובבי הגבינות
ממולאי גבינה למנה העיקרית, מטבלי גבינה יצירתיים, כיסוני גבינה בעיצוב מיוחד ובטעם פריך, עוגות גבינה בעיצוב בוטיק ובטעם של עוד.
 
שייקים ומשקאות חלב
קפה בתבניות מעוצבות עם טעם של עוד, שייקים על בסיס חלב – עם פירות, שוקולד או קפה, משקאות חלב קרים ומקוריים תוצרת עצמית, קקאו ושוקו במתכונים אישיים ומקוריים, ועוד מגוון משקאות חלב טעימים ומתוקים במיוחד!
 
המזון החלבי במנה העיקרית
מי שלא מכיר את הנושא מקרוב – פשוט לא יודע מה הוא מפסיד! כיסוני גבינה, חביתיות ועוד מגוון מאכלי חלב מקוריים וחמים, בעלי ערך תזונתי של בשר ותחושת שובע דומה ושקולה. מי שלא מבסס את תפריטו על המאכלים החלביים אולי לא מכיר, אבל מי שצורך זאת מתוך הרגל ודאי יודע במה מדובר, ואצלנו הוא יופתע כמה רחוק אפשר להגיע עם תפריט טעים זה!
 
קינוחי עמים
קרמים המבוססים על מתכונים מיוון וספרד, אורז עם חלב במרקם לטיני, ועוד מגוון חטאים מתוקים מכל העולם. כל המאכלים – כשרים, ובהשגחת רבנות.
 
עובדים על בסיס כל כללי הזהירות והבטיחות
אנו מקפידים לעבוד על פי כל כללי הבטיחות, מקבלים פניות במהלך האירועים מצרכנים הרגישים לחלב, ובפרט – ללקטוז ומציעים להם מנות חלופיות על מנת שיוכלו גם הם לשמוח וליהנות משמחתכם. אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לאחזקה ומכירה של מזון, ושומרים על כל סוגות הבטיחות בעבודה ובמהלך ההגשה ללא כחל וסרק. העובדים שלנו נבחרים בקפידה ושומרים היטב על שמנו הטוב בנושאים אלה.
 
למידע ופרטים על קייטרינג חלבי לאירועים קטנים ניתן לפנות אליהו, ונסייע לכם בארגון המזון באירוע!

אודות המחבר

השארת תגובה